Přeskočit na obsah

S rostoucí penetrací smartphonů, narůstajícím počtem vozidel a prudké využívání sociálních sítí stimuluje růst globálního trhu s GPS

Systém pro určování polohy objektu se v dnešní době stal běžným nástrojem používaným na navigaci. Poslední roky stoupá růst používání telefonů s podporou GPS, které přináší zákazníkům mnohé výhody včetně jednoduchého cestování a přesného monitorování ať provozu vozidla nebo majetku. Vše nasvědčuje tomu, že v blízké budoucnosti budou uživatelé ale i firmy stále více využívat mobilní aplikace, navigaci, správu vozového parku, satelitní sledování silničního provozu a jiné.

 

Všichni významný výrobci komponentů GPS jakož i poskytovatelé informačních systémů pro sledování objektů významně investují do činností v oblasti výzkumu a vývoje. Tato strategie pomáhá při vývoji lepších inovativnějších produktů, řešení a rozšiřování služeb, což upevní pozici na globální scéně.

Zdroj: www.grandviewresearch.com Foto: Brock Wegner, Unsplash

Vývoj

Release 2.16

Ergonomie systému přizpůsobená uživatelským potřebám, možnost zobrazení panoramatických snímků v mapách, vizuální zobrazení uzamčených období v kalendáři a mnoho jiného přináší nejnovější release 2.16.

Přečtěte si více »
novinky

Release 2.15

Optimalizovaná identifikace filtrů, nový schvalovací systém, rozšířené možnosti reportingu a mnoho jiného přináší nejnovější release 2.15.

Přečtěte si více »
Analýza dát

Release 2.14

Zlepšený číselník období, optimalizovaná pravidla generování reportů, zjednodušená správa systému a mnoho jiného přináší nejnovější release 2.14.1 a 2.14.2.

Přečtěte si více »

kontaktní formulář