Přeskočit na obsah
Řešení

Reporty

Modul Reporty nabízí funkce pro vytváření, zobrazování a ukládání reportů za účelem analýzy dat souvisejících s provozem vozového parku. Reporty jsou přehledně rozděleny do kategorií administrace, diagnostiky, pohonné hmoty, manažerské přehledy, provozní výkony, styl jízdy, údržba vozidel, zaměstnanců a zakázkových reportů. Zahrnuje také možnost automatického generování reportů a jejich následného odesílání konkrétním uživatelským e-mailům nebo ukládání na vybrané úložiště.

objevte více

"podmoduly"

Modul také obsahuje karty Seznam reportů a Výsledky reportů. Prostřednictvím těchto záložek získáte přístup k rozsáhlému přehledu všech dostupných reportů, pokud jde o uživatelská oprávnění a přístup k historii výsledků sestav s vlastní specifikací.

moduly reporty

Seznam reportů v rozsahu definovaném uživatelskými oprávněními. Reporty jsou seřazeny podle kategorií. Všechny reporty jsou k dispozici a mohou být změněny nebo doplněny o další podle požadavků uživatele. Rozsah lze parametrizovat podle rolí tak, aby se uživatelům zobrazil stejný soubor reportů podle definované role. Reporty lze vytvořit jako zakázkové podle konkrétních uživatelských specifikací.

Seznam reportů i se stavem jejich zpracování. Všechny vygenerované reporty zůstávají k dispozici v seznamu. Z reportů je možné vytvořit náhled, případně otevřít prostřednictvím aplikací Excel nebo Adobe PDF a pak je uložit a použít k dalšímu zpracování.

Objevte

funkce

Modul je určen pro vytváření, prohlížení, ukládání a odesílání sestav.

Využití v odvětvích

Modul Reporty usnadňuje tvorbu reportu z údajů získaných během provozu vozidla nebo jiného objektu. Má širokou škálu funkcí, od vytváření jednoduchých reportů, knihu jízd až po manažerské dashboardy. Díky své flexibilitě se používá ve všech segmentech.

přehled

modulů

Klíčem k hladkému chodu vaší společnosti, správným rozhodnutím vedení a celkovému úspěchu vašeho podnikání je získat a poté analyzovat nejdůležitější data o vašich vozidlech. Fleetware vám nabízí nejen přístup k těmto datům, ale také komplexní zastřešení a zjednodušení všech standardních a individuálních procesů ve správě vozového parku ve vaší společnosti.

řešení

Standard

řešení

Plus

řešení

Prémium

kontaktní formulář