Přeskočit na obsah
řešení

Online

Modul Online slouží k přehlednému sledování všech vašich objektů v reálném čase. Hlavní část tohoto modulu tvoří Online panel, jehož prostřednictvím můžete sledovat aktuální polohu objektů na interaktivní mapě spolu s dalšími informacemi o jejich aktuálním stavu. Online panel také obsahuje hlavní ovládací prvky pro práci s objekty a možnost zapnout nebo vypnout panely doplňků Detail, Události, Zprávy a Uživatelské oblasti. Funkce Online modulu byly navrženy tak, aby bylo možné intuitivně používat Fleetware pro desítky nebo stovky vozidel. Monitorované objekty jsou proto kromě možností vyhledávání nebo filtrace seřazeny do jasné stromové struktury tvořené skupinami a k nim příslušné objekty, navíc s možností vyhledávání nebo filtru.

objevte

funkce

Modul slouží ke sledování stavu a polohy objektů v reálném čase s možnostmi filtrování, vyhledávání a zobrazování vozidel nebo skupin objektů. Pro jednotlivá nastavení jsou k dispozici další panely.

Použití v odvětvích

Online modul je určen pro práci s online daty pro operativní informace nebo rozhodování. Uživatelský komfort je podporován funkcemi filtrování, vyhledávání a seskupování objektů. Díky své komplexnosti a intuitivnímu uživatelskému rozhraní se modul používá ve všech odvětvích dopravy a logistiky.

Podívejte se

Mobilní řešení

Naše mobilní aplikace vám nabízí možnost používat funkce Online modulu kdykoli a kdekoli. Přímo na svém mobilním telefonu můžete mít mapu zobrazující aktuální polohu a stav vašich objektů, stejně jako jasný seznam všech objektů s možností seskupení nebo filtrace vozidel, která jsou v současné době v jízdě.

mobil - online
ukázka na mobilním telefonu
přehled

modulů

Klíčem k hladkému chodu vaší společnosti, správným rozhodnutím vedení a celkovému úspěchu vašeho podnikání je získat a poté analyzovat nejdůležitější data o vašich vozidlech. Fleetware vám nabízí nejen přístup k těmto datům, ale také komplexní zastřešení a zjednodušení všech standardních a individuálních procesů ve správě vozového parku ve vaší společnosti.

řešení

Standard

řešení

Plus

řešení

Prémium

kontaktní formulář