Přeskočit na obsah
Řešení

Offline

Modul Offline umožňuje podrobně prozkoumat aktivity objektů po celý den. Průběh jízd je zaznamenán na přehledné časové ose, která je propojena s mapou, seznamem jízd a seznamem událostí. Pro každou pozici je k dispozici množství informací o stavu objektu v daném časovém období. Možnost filtrování, řadění nebo přesouvání sloupů v příslušných panelech výrazně usnadňuje orientaci ve shromážděných datech.

Objevte další

"podmoduly"

Modul obsahuje také záložky Mapa a Grafy, které vám poskytnou vizualizovaná data potřebná pro podrobnou analýzu realizovaných jízd a událostí.


Moduly Offline

Přehled na mapovém podkladu poskytuje vizualizaci tras ujetých daným vozidlem s lokalizací sledovaných parametrů. Mapa poskytuje stejné možnosti jako v celé aplikaci – výběr mapového podkladu, přiblížení, vyhledávání lokalit, zobrazení různých datových vrstev, uživatelských oblastí nebo událostí.

Grafické zobrazení rychlosti v průběhu času, podrobnosti o aktivitách, zapnuté senzory, informace o stavu PHM, nadmořské výšce, spolu s přesnými časovými údaji a připojením k mapovému podkladu.

objevte

funkce

Modul slouží k interaktivnímu prohlížení, kontrole a identifikaci událostí a aktivit vykonaných jízd vybraného vozidla.

Využití v odvětvích

Modul Offline je určen pro práci se zaznamenanými jízdami vybraného vozidla ve zvoleném časovém období. Poskytuje přehled podrobných informací o každé provedené jízdě, včetně možnosti filtrace a třídění dat pro ještě větší uživatelský komfort. Pro svou přehlednost a intuitivní uživatelské rozhraní je modul využíván ve všech odvětvích dopravy a logistiky.

Podívejte se

Mobilní řešení

Díky mobilní aplikaci a připojení k modulu Kniha jízd si můžete kdykoli a kdekoli prohlédnout informace o jízdě konkrétních vozidel pro konkrétní čas. Když kliknete na konkrétní jízdu, máte podrobnosti o jízdě spolu s možnostmi pro zobrazení na mapě přímo na vašem mobilním telefonu.

offline mobilna apka
ukázka na telefonu
přehled

modulů

Klíčem k hladkému chodu vaší společnosti, správným rozhodnutím vedení a celkovému úspěchu vašeho podnikání je získat a poté analyzovat nejdůležitější data o vašich vozidlech. Fleetware vám nabízí nejen přístup k těmto datům, ale také komplexní zastřešení a zjednodušení všech standardních a individuálních procesů ve správě vozového parku ve vaší společnosti.

řešení

Standard

řešení

Plus

řešení

Prémium

kontaktní formulář