Přeskočit na obsah
ŘEŠENÍ

komunikace

Modul Komunikace zobrazuje kompletní přehled přijatých zpráv s možností odesílání individuálních i skupinových hlášení. Funkcionalita modulu je přizpůsobena pro obousměrnou komunikaci mezi řidičem a dispečerem, ale i mezi řidiči navzájem. Součástí je také možnost zasílání hromadných zpráv pro určené skupiny řidičů. Pro ještě lepší přehlednost aplikace identifikuje stav zpráv – odeslané, doručené, přečtené či vymazány a zároveň zaznamenává celou historii komunikace.

objevte další

"podmoduly"

Součástí modulu jsou také záložky Komunikace a Přehled, které slouží k vytváření a odesílání zpráv, poskytují přehlednou historii komunikace spolu s jednoduchým a intuitivním vyhledáváním, filtrováním či tříděním zpráv.

moduly komunikace a Přehled

Podmodul, který umožňuje vytvářet a odesílat zprávy pro řidiče. V seznamu je přehledně zobrazena historie komunikace spolu s identifikací stavu odesílání, či doručení. Přehledné třídění a seskupování podle konkrétních vozidel, kam byly zprávy odesílány.

Podmodul, kde v časovém sledu můžete filtrovat a třídit zprávy. Z podmodulů můžete reagovat na zprávy od řidičů, vybírat ze seznamů a řešit případné doplnění informací pro řidiče, nebo zprávy přeposílat. Tak, jak jste zvyklí z mobilních telefonů.

objevte

funkce

Textové zprávy tak, jak je znáte z mobilního telefonu. Objevte efektivní a komfortní způsob komunikace v případech, kdy potřebujete odeslat potřebné informace řidiči, případně potřebujete změnit nebo doplnit. Komunikujte v reálném čase a zároveň získejte dokonalý přehled v historii vaší komunikace.

Využití v odvětvích

Modul Komunikace je určen pro jednoduchou, efektivní a přehlednou komunikaci v reálném čase. Uživatelský komfort podporují funkce vyhledávání, filtrování a seskupování správ. Pro svou komplexnost a intuitivní uživatelské rozhraní je modul využíván ve všech odvětvích dopravy a logistiky.

Podívejte se na

mobilní řešení

Díky naší mobilní aplikaci můžete modul Komunikace používat kdykoliv a kdekoliv se právě nacházíte. Přijímejte a odesílejte zprávy přímo ze svého mobilního telefonu prostřednictvím intuitivního rozhraní mobilní aplikace fleetware.

ukázka na telefonu
přehled

modulů

Klíčem k hladkému chodu vaší společnosti, správným rozhodnutím vedení a celkovému úspěchu vašeho podnikání je získat a poté analyzovat nejdůležitější data o vašich vozidlech. Fleetware vám nabízí nejen přístup k těmto datům, ale také komplexní zastřešení a zjednodušení všech standardních a individuálních procesů ve správě vozového parku ve vaší společnosti.

řešení

Standard

řešení

Plus

řešení

Prémium

kontaktní formulář