Přeskočit na obsah
Řešení

Kniha jízd

Modul Kniha jízd umožňuje automaticky zaznamenávat všechny jízdy vašich vozidel a poté s nimi podle potřeby pracovat. Na základě zvoleného časového období a konkrétního vozidla budete mít k dispozici komplexní a podrobné informace o vybraných jízdách. Modul vám navíc umožňuje doplnit tyto informace požadovanými údaji, jako jsou nákupy v hotovosti nebo stavy tachometru. Po kontrole správnosti všech dat můžete jízdu schválit a finálně uzamknout data pro účely zpracování v účetnictví. Všechny informace, údaje a data jsou přehledně uspořádány do panelů v rámci modulu.

  • Panel Přehled poskytuje souhrnná data za vybrané období, spotřebu PHM a intervaly spotřeb.
  • Panel Mapa zobrazuje trasy vozidel na mapě, detaily jízd, protokoly událostí a jízdní režimy.
objevte více

"podmoduly"

Součástí modulu jsou také karty Přehled a Detail, které vám poskytnou informace potřebné pro podrobnou analýzu realizovaných jízd a událostí.

moduly online

Přehled poskytuje souhrnné zobrazení vybraného období knihy jízd vozidel. Poskytuje informace o počtu jízd, ujetých kilometrech a době trvání cest. Poskytuje také souhrnné informace o rozdělení jízd podle účelu, řidičů, nákladových středisek, režimů, stavů schválení a nákupů. Jednotlivé položky lze filtrovat a zobrazit v knize jízd a na mapovém podkladu.

Karta zobrazuje podrobnosti vybrané jízdy s podrobnými informacemi o časech, stavech ověření, účelech, přiřazených nákladových střediscích, včetně míst, stavů tachometrů a rychlostí.

Objevte

funkce

Modul se používá pro interaktivní prohlížení, kontrolu a editaci provedených jízd v závislosti na uživatelského oprávnění.

Využití v odvětvích

Modul Kniha jízd usnadňuje práci se zaznamenanými jízdami vybraného vozidla ve zvoleném časovém období a poskytuje podrobný přehled informací o každé jízdě. Díky své komplexnosti se modul používá ve všech odvětvích dopravy a logistiky.

Podívejte se

Mobilní řešení

Pomocí mobilní aplikace můžete kdykoli a kdykoli zobrazit informace o jízdě konkrétních vozidel v požadovaném časovém období. Když kliknete na konkrétní jízdu, máte podrobnosti o jízdě spolu s možnostmi zobrazení na mapovém podkladu, ověření nebo doplnění požadovaných údajů, jako je stav tachometru, nákup PHM nebo jiný nákup spojený s provozem vozidla.

mobilna kniha jazd
ukázka na telefonu
přehled

modulů

Klíčem k hladkému chodu vaší společnosti, správným rozhodnutím vedení a celkovému úspěchu vašeho podnikání je získat a poté analyzovat nejdůležitější data o vašich vozidlech. Fleetware vám nabízí nejen přístup k těmto datům, ale také komplexní zastřešení a zjednodušení všech standardních a individuálních procesů ve správě vozového parku ve vaší společnosti.

řešení

Standard

řešení

Plus

řešení

Prémium

kontaktní formulář