Přeskočit na obsah
ŘEŠENÍ

Servis a údržba

Modul Servis a údržba nabízí možnost vytváření a plánování opakovaných i nepravidelných servisních úkonů pro jednotlivé objekty. Zároveň také obsahuje záznam všech provedených, plánovaných i neplánovaných servisních událostí vašich vozidel. Oprávněný uživatel může vytvářet nové servisní požadavky a evidovat servisní výkony pro celý vozový park.

objevte další

"podmoduly"

Součástí modulu jsou panely Servisní karta a Údržba vozidel. Panely umožňují vytvářet servisní požadavky a plánovat, evidovat nebo spravovat servisní výkony.

moduly servis a údržba

V panelu Servisní karta je možné vytvářet a spravovat seznam servisních požadavků na základě definovaných parametrů; evidovat servisní výkony podle servisních požadavků a k nim přiřazených faktur až na úroveň položek faktur. Zde je možné definovat kategorie servisních požadavků a také spravovat servisní požadavky partnerů.

Panel Údržba vozidel poskytuje možnost definovat servisní profily skupin objektů a definovat a modifikovat servisní požadavky. Uživatel může servisní požadavky definovat jako pravidelné a opakující se nebo nepravidelně či neplánovaně vznikající.

objevte

funkce

Modul slouží k přehledné správě servisních požadavků a servisních výkonů pro všechny vaše objekty.

Využití v odvětvích

Modul Servis a údržba je vhodný pro všechny segmenty, ve kterých je důležité přehledné sledování a správu servisů vozidel.

přehled

modulů

Klíčem k hladkému chodu vaší společnosti, správným rozhodnutím vedení a celkovému úspěchu vašeho podnikání je získat a poté analyzovat nejdůležitější data o vašich vozidlech. Fleetware vám nabízí nejen přístup k těmto datům, ale také komplexní zastřešení a zjednodušení všech standardních a individuálních procesů ve správě vozového parku ve vaší společnosti.

řešení

Standard

řešení

Plus

řešení

Prémium

kontaktní formulář