Přeskočit na obsah
řešení

Jízdní styl

Modul Jízdní styl umožňuje porovnávat míru ekonomické jízdy mezi jednotlivými řidiči i mezi jednotlivými vozidly. Míra ekonomické jízdy je vyjádřena prostřednictvím parametrů jako brzdění, zrychlování, rychlý průjezd zatáčkami a podobně.

objevte další

"podmoduly"

Součástí modulu jsou podmoduly Hodnocení řidičů a Hodnocení vozidel, které slouží k analýze jízdních stylů z pohledu řidiče nebo z pohledu objektu.

moduly jízdní styl

Hodnocení řidičů poskytuje v tabulkové i grafické podobě srovnání jízdních stylů jednotlivých řidičů. Po výběru konkrétního řidiče se zobrazí podrobný přehled parametrů jízdního stylu daného řidiče se seznamem vozidel, na kterých jezdil.

Hodnocení vozidel poskytuje informací o ekonomičnosti jízd na zvoleném vozidle ve vybraném období. Spolu s podrobnou analýzou brzdění, rozjezdů, rychlosti či spotřebě. Informace je doplněna o jména řidičů, kteří ve zvoleném období vozidlo používali.

Využití v odvětvích

Modul Jízdní styl je vhodný pro všechny segmenty, ve kterých je důležité vyhodnocovat jízdní styl z pohledu řidiče i vozidla.

přehled

modulů

Klíčem k hladkému chodu vaší společnosti, správným rozhodnutím vedení a celkovému úspěchu vašeho podnikání je získat a poté analyzovat nejdůležitější data o vašich vozidlech. Fleetware vám nabízí nejen přístup k těmto datům, ale také komplexní zastřešení a zjednodušení všech standardních a individuálních procesů ve správě vozového parku ve vaší společnosti.

řešení

Standard

řešení

Plus

řešení

Prémium

kontaktní formulář