Přeskočit na obsah
Odvětví

Záchranné zdravotní složky

Mimořádná spolehlivost systému Fleetware byla naší nejvyšší prioritou ve vývoji softwaru. Abychom usnadnili práci záchranných služeb, přicházíme s řešením, jak co nejrychleji zajistit reakci na situaci, v níž každá sekunda hraje důležitou roli. Naše telematické systémy navigují záchranné služby přesně tam, kam potřebují. Rychle, bezpečně a efektivně prostřednictvím uživatelsky přívětivého systému.

objevte

Speciální moduly

Inteligentní fleetware řešení umožňuje správcům vozového parku sledovat polohu vozidel, řidičů a záchranářů. Zlepšuje také obousměrnou komunikaci. Manažeři mohou posílat důležité pracovní informace a směrovat pracovníky záchranné služby přesně tam, kam potřebují. Záchranáři mohou v případě nouze rychle kontaktovat operátora. K dispozici jsou také údaje po každém zásahu pro analýzu doby odezvy a času na místě.

Online
Read More


Sledování vozidel v reálném čase s informacemi o chodu motoru, rychlosti, poloze či typu jízdy.

➤➤➤

Kniha jízd
Read More


Analyzování jízd za zvolené období pro konkrétní vozidlo s podrobnými informacemi o nákupech.

➤➤➤

Offline
Read More


Průřez aktivit v průběhu celého dne. Všechny informace o aktuálním stavu objektu i na mapovém podkladu.

➤➤➤

Zpětná analýza
Read More


Detailní přehled průběhu jízdy, či jízd spolu s informacemi o aktivaci sledovaných vstupů. Vše s přehledem o stavu a hladině PHM.

➤➤➤

Komunikace
Read More


Zobrazuje kompletní přehled došlých zpráv s možností zasílání individuálních i skupinových hlášení.

➤➤➤

Výkony řidiče
Read More


Sumární měsíční vyhodnocení jízd řidiče ve struktuře služebních km, soukromých km, stavů nádrže na konkrétních vozidlech.

➤➤➤

Reporty
Read More


Přehledný seznam standardních, manažerských i vlastních reportů. Výstupy lze exportovat do různých formátů XLS, PDF, XML.

➤➤➤

incidenty
Read More


Správa incidentů od nestandardních činností a událostí až po úzce specifické podmínky dodržování parametrů výkonu vozidla.

➤➤➤

OD záchranky
Read More


Umožňuje výber konkrétnej posádky na základe parametrov izochrón a vhodnosti pre zvolený účel výjazdu.

➤➤➤

Previous
Next

Hardwarové řešení

FoB

Fleet on Board

Sled událostí u konkrétní události. Od přijetí události přes její průběh (příjezd, kontakt, odjezd, odevzdání), až po ukončení. Možnost aktivní navigace u naléhavé události, zobrazení cíle zásahu. Po ukončení události je vygenerován log zásahu, kde jsou specifikované časy jednotlivých událostí.

Všechny stavy a režimy jsou v reálném čase aktualizované i na dispečérském pracovišti.

fleet on board

integrace

Zlepšete svůj vlastní výkon a snižte měsíční provozní náklady díky snadné integraci a snadno přístupnému provoznímu přehledu. Naše inteligentní softwarové řešení přímo komunikuje s aplikacemi, systémy a poskytovateli služeb.

poznejte další

odvětví

kontaktní formulář