Přeskočit na obsah
odvětví

Utilitní firmy

Inovativní řešení Fleetware vám pomůže zefektivnit vaši práci, dosáhnout hladký chod celé společnosti a zoptimalizovat provozní náklady na minimum. To vše díky přehledně seřazeným a snadno přístupným datům, inteligentní automatizaci procesů, vlastním oznámením a systémovým upozorněním, které ušetří váš čas a vy se tak můžete věnovat řízení zakázek a svěřeným úkolům.

objevte

speciální moduly

Fleetware vám poskytne dokonalý přehled o činnostech techniků, jejich služebních cestách, o aktuálním výskytu vašich vozidel a k nim patřícím zakázkám nebo objednávkám. Pracovní výkazy budete mít vždy spárované s konkrétními objednávkami a nákladovými středisky. Bez námahy tak dokážete díky celistvým informacím přesně určit příležitosti ke snížení nákladů a zefektivnit chod firmy na maximum.

Náš modulový systém si můžete vyskládat přesně podle svých potřeb. V případě specifických požadavků jsme připraveni vytvořit vám řešení na míru.

Online
Read More


Sledování vozidel v reálném čase s informacemi o chodu motoru, rychlosti, poloze či typu jízdy.

➤➤➤

Kniha jízd
Read More


Analyzování jízd za zvolené období pro konkrétní vozidlo s podrobnými informacemi o nákupech.

➤➤➤

Offline
Read More


Průřez aktivit v průběhu celého dne. Všechny informace o aktuálním stavu objektu i na mapovém podkladu.

➤➤➤

PHM
Read More


Import souborů z tankovacích karet a následné zpracování dat o tankování a platbách za zboží a služby.

➤➤➤

Reporty
Read More


Přehledný seznam standardních, manažerských i vlastních reportů. Výstupy lze exportovat do různých formátů XLS, PDF, XML.

➤➤➤

Zákaznické funkce
Read More


Možnost vytvoření specifických funkcí přizpůsobených individuálním potřebám zákazníka.

➤➤➤

Servisní zásahy
Read More


Vytvoření a plánování pravidelných i nepravidelných servisních úkonů vozidla. Oprávněný uživatel může spravovat servisní výkony pro několik vozidel.

➤➤➤

Jízdní styl řidiče
Read More


Vyhodnocení jízdního stylu řidiče podle předdefinovaných parametrů - zrychlování, brzdění, rychlé průjezdy zatáček, efektivní jízda.

➤➤➤

incidenty
Read More


Správa incidentů od nestandardních činností a událostí až po úzce specifické podmínky dodržování parametrů výkonu vozidla.

➤➤➤

přehled jízd
Read More


Plánování dostupnosti z pohledů personálního či technického.

➤➤➤

Rezervační systém
Read More


Modul pro vytváření žádanek na přepravu, jejich schvalování a správa.

➤➤➤

Previous
Next

hardwarové řešení

PLOŠINA
cisterna
Podívejte se

Mobilní řešení

Získejte okamžitý přístup k přehledu vlastních objektů, připomenutí servisů, nahrávání nákupů, přehledu incidentů a další. Zjednodušený pohled s důležitými funkcemi pomáhá všem řidičům, technikům nebo dispečerům efektivněji řídit jejich každodenní činnosti.

Pohodlné řešení v kapse

integrace

Zlepšete svůj vlastní výkon a snižte měsíční provozní náklady díky snadné integraci a snadno přístupnému provoznímu přehledu. Naše inteligentní softwarové řešení přímo komunikuje s aplikacemi, systémy a poskytovateli služeb.

poznejte další

odvětví

kontaktní formulář