Přeskočit na obsah
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
ODVĚTVÍ

Údržba dopravních komunikací

Fleetware poskytuje své odborné znalosti v oblasti údržby silnic již více než 15 let. Během této doby jsme se stali odborníky na monitorování specifických potřeb správy a údržby silnic během zimní i letní údržby. Náš systém obsahuje funkce šité na míru, které pomáhají managementu efektivně řídit podnikání, zajišťují hladký chod dispečinku a zjednodušují práci řidičů.

Sledování zimní a letní údržby silnic všech kategorií dle operačního plánu vám poskytne spolehlivé informace o celkové výkonnosti. Získané informace pak můžete snadno a přehledně nahlásit dispečerům, ekonomům nebo vedení společnosti. Při optimalizaci nákladů ve vaší společnosti zase oceníte vykazování a hodnocení spotřeby.

objevte

Speciální moduly

Každodenní činnosti usnadní implementované funkcionality, jako je elektronická verze denní evidence výkonů vozidla, elektronický STAZ, výkaz výkonů přenášený do iORISu, fakturační doklady podle typu komunikace, napojení na inteligentní nástavbu sypače a mnoho dalších. Funkce systému fleetware lze přizpůsobit vašim potřebám díky množství modulů a možnosti vytvářet řešení na míru.

Online
Read More


Sledování vozidel v reálném čase s informacemi o chodu motoru, rychlosti, poloze či type jízdy.

➤➤➤

Kniha jízd
Read More


Analyzování jízd za zvolené období pro konkrétní vozidlo s podrobnými informacemi o nákupech.

➤➤➤

Offline
Read More


Průřez aktivit v průběhu celého dne. Všechny informace o aktuálním stavu objektu i na mapovém podkladu.

➤➤➤

Zpětná analýza
Read More


Detailní přehled průběhu jízdy, či jízd spolu s informacemi o aktivaci sledovaných vstupů. Vše s přehledem o stavu a hladině PHM.

➤➤➤

Výkony řidiče
Read More


Sumární měsíční vyhodnocení jízd řidiče ve struktuře služebních km, soukromých km, stavů nádrže na konkrétních vozidlech.

➤➤➤

PHM
Read More


Import souborů z tankovacích karet a následné zpracování dat o tankování a platbách za zboží a služby.

➤➤➤

Reporty
Read More


Přehledný seznam standardních, manažerských i vlastních reportů. Výstupy lze exportovat do různých formátů XLS, PDF, XML.

➤➤➤

Servisní zásahy
Read More


Vytvoření a plánování pravidelných i nepravidelných servisních úkonů vozidla. Oprávněný uživatel může spravovat servisní výkony pro několik vozidla.

➤➤➤

Jízdní styl řidiče
Read More


Vyhodnocení jízdního stylu řidiče podle předdefinovaných parametrů - zrychlování, brzdění, rychlé průjezdy zatáček, efektivní jízda.

➤➤➤

incidenty
Read More


Správa incidentů od nestandardních činností a událostí až po úzce specifické podmínky dodržování parametrů výkonu vozidla.

➤➤➤

OD správa ciest
Read More


"Dispečerská plachta" pre operatívne vyhodnocovanie plnenia operačného plánu RSC.

➤➤➤

přehled jízd
Read More


Plánování dostupnosti z pohledů personálního či technického.

➤➤➤

Previous
Next

Hardwarové řešení

Letní údržba
Zimní údržba

FoB

Fleet on Board

Poskytněte pohodlí svým vlastním lidem pomocí chytřejších nástrojů pro každodenní správu aktivit.

Přehledné informace, které vám pomohou snížit náklady pomocí sledování KPI. Náš systém nabízí širokou škálu modulů, které se snadno přizpůsobí vašim specifickým potřebám.

fleet on board
Podívejte se

Mobilní řešení

Získejte okamžitý přístup k přehledu vlastních objektů, připomenutí servisů, nahrávání nákupů, přehledu incidentů a další. Zjednodušený pohled s důležitými funkcemi pomáhá všem řidičům, technikům nebo dispečerům efektivněji řídit jejich každodenní činnosti.

Pohodlné řešení v kapse

integrace

Zlepšete svůj vlastní výkon a snižte měsíční provozní náklady díky snadné integraci a snadno přístupnému provoznímu přehledu. Naše inteligentní softwarové řešení přímo komunikuje s aplikacemi, systémy a poskytovateli služeb.

Poznejte i další

odvětví

kontaktní formulář

*tato pole jsou povinná