Přeskočit na obsah
Odvětví

Nákladní doprava (logistika)

Nákladní doprava je nenahraditelným spojením mezi dodavateli a zákazníky, proto pro nás bylo při vývoji fleetwarových řešení důležité, abychom dopravcům poskytli sofistikované funkce, které výrazně zjednoduší a zefektivní jejich práci. Fleetware usnadňuje dispečerům, manažerům a řidičům práci prostřednictvím jednotlivých modulů. Získejte nepřetržitý dohled nad svým vozovým parkem a řidiči v reálném čase, kdekoli na světě.

objevte

speciální moduly

Díky našemu systému můžete okamžitě zjistit, kde se vaše zboží nachází a v jakém je stavu. Komunikační systém je uzpůsoben tak, aby byla komunikace mezi vámi, dispečery a řidiči co nejefektivnější. Předejte svým řidičům potřebné informace a navigujte je bezpečně až do cíle. Sbírejte a vyhodnocujte data, která jsou důležitá pro hladký chod vaší společnosti a správné manažerské i ekonomické rozhodnutí, prostřednictvím přehledných statistik a reportů. Fleetware se spolehlivě postará o zefektivnění všech procesů ve vaší společnosti. Od sledování polohy vozidel, přes analýzu parametrů jízdy, až po ukládání a zpracovávání důležitých dat, statistik a reportů. Zpřehledníte správu svých drahých užitkových vozidel, identifikujte oblasti, které je třeba vylepšit a současně zoptimalizujte jednotlivé interní procesy a provozní náklady.

Online
Read More


Sledování vozidel v reálném čase s informacemi o chodu motoru, rychlosti, poloze či typu jízdy.

➤➤➤

Kniha jízd
Read More


Analyzování jízd za zvolené období pro konkrétní vozidlo s podrobnými informacemi o nákupech.

➤➤➤

Offline
Read More


Průřez aktivit v průběhu celého dne. Všechny informace o aktuálním stavu objektu i na mapovém podkladu.

➤➤➤

Komunikace
Read More


Zobrazuje kompletní přehled došlých zpráv s možností zasílání individuálních i skupinových hlášení.

➤➤➤

Výkony řidiče
Read More


Sumární měsíční vyhodnocení jízd řidiče ve struktuře služebních km, soukromých km, stavů nádrže na konkrétních vozidlech.

➤➤➤

PHM
Read More


Import souborů z tankovacích karet a následné zpracování dat o tankování a platbách za zboží a služby.

➤➤➤

Reporty
Read More


Přehledný seznam standardních, manažerských i vlastních reportů. Výstupy lze exportovat do různých formátů XLS, PDF, XML.

➤➤➤

Servisní zásahy
Read More


Vytvoření a plánování pravidelných i nepravidelných servisních úkonů vozidla. Oprávněný uživatel může spravovat servisní výkony pro několik vozidel.

➤➤➤

Jízdní styl řidiče
Read More


Vyhodnocení jízdního stylu řidiče podle předdefinovaných parametrů - zrychlování, brzdění, rychlé průjezdy zatáček, efektivní jízda.

➤➤➤

incidenty
Read More


Správa incidentů od nestandardních činností a událostí až po úzce specifické podmínky dodržování parametrů výkonu vozidla.

➤➤➤

přehled jízd
Read More


Plánování dostupnosti z pohledů personálního či technického.

➤➤➤

Previous
Next

Hardwarové řešení

FoB

Fleet on Board

Poskytněte pohodlí svým vlastním lidem pomocí chytřejších nástrojů pro každodenní správu aktivit.

Přehledné informace, které vám pomohou snížit náklady pomocí sledování KPI. Náš systém nabízí širokou škálu modulů, které se snadno přizpůsobí vašim specifickým potřebám.

fleet on board
Podívejte se

Mobilní řešení

Získejte okamžitý přístup k přehledu vlastních objektů, připomenutí servisů, nahrávání nákupů, přehledu incidentů a další. Zjednodušený pohled s důležitými funkcemi pomáhá všem řidičům, technikům nebo dispečerům efektivněji řídit jejich každodenní činnosti.

Pohodlné řešení v kapse

integrace

Zlepšete svůj vlastní výkon a snižte měsíční provozní náklady díky snadné integraci a snadno přístupnému provoznímu přehledu. Naše inteligentní softwarové řešení přímo komunikuje s aplikacemi, systémy a poskytovateli služeb.

poznejte další

odvětví

kontaktní formulář