Přeskočit na obsah
odvětví

Firemní auta, leasing

Cestou k efektivnějšímu fungování společnosti a minimalizaci provozních nákladů je získávání, analýza a následný reporting všech potřebných dat o vašich vozidlech. Správné vyhodnocování dat vám pomůže při vašich manažerských rozhodnutích a povede vás k cílům, které jste si jako firma vytyčili. Náš systém Fleetware vám nejen poskytne přístup k důležitým datům, ale též vám pomůže při zjednodušení a automatizaci interních procesů ve vaší firmě.

Objevte

Speciální moduly

Software Fleetware vám nabízí inteligentní řešení, jak můžete sledovat všechny své objekty kdekoli na světě a v reálném čase. Získejte přehled o výkonnosti a efektivitě vašich zaměstnanců, využijte intuitivní rezervační systém s vícestupňovým schvalovaním, nedělejte si starosti se servisními úkony – o to vše se spolehlivě postará náš software pro Vás. Pomůžeme vám dát dohromady řešení na míru právě pro vás a potřeby vaší společnosti.

Online
Read More


Sledování vozidel v reálném čase s informacemi o chodu motoru, rychlosti, poloze či typu jízdy.

➤➤➤

Kniha jízd
Read More


Analyzování jízd za zvolené období pro konkrétní vozidlo s podrobnými informacemi o nákupech.

➤➤➤

Offline
Read More


Průřez aktivit v průběhu celého dne. Všechny informace o aktuálním stavu objektu i na mapovém podkladu.

➤➤➤

PHM
Read More


Import souborů z tankovacích karet a následné zpracování dat o tankování a platbách za zboží a služby.

➤➤➤

Reporty
Read More


Přehledný seznam standardních, manažerských i vlastních reportů. Výstupy lze exportovat do různých formátů XLS, PDF, XML.

➤➤➤

Servisní zásahy
Read More


Vytvoření a plánování pravidelných i nepravidelných servisních úkonů vozidla. Oprávněný uživatel může spravovat servisní výkony pro několik vozidel.

➤➤➤

Jízdní styl řidiče
Read More


Vyhodnocení jízdního stylu řidiče podle předdefinovaných parametrů - zrychlování, brzdění, rychlé průjezdy zatáček, efektivní jízda.

➤➤➤

incidenty
Read More


Správa incidentů od nestandardních činností a událostí až po úzce specifické podmínky dodržování parametrů výkonu vozidla.

➤➤➤

carsharing
Read More


Virtuální půjčovna aut pro vaše zaměstnance. Aplikace umožňuje všechny potřebné úkony manažovat přímo z mobilu.

➤➤➤

přehled jízd
Read More


Plánování dostupnosti z pohledů personálního či technického.

➤➤➤

Rezervační systém
Read More


Modul pro vytváření žádanek na přepravu, jejich schvalování a správa.

➤➤➤

Previous
Next

Hardwarové řešení

Praktické řešení

personal terminal

je mobilní aplikace, která slouží k přihlašování (identifikaci) řidičů k jízdám. Pomocí této aplikace se řidič může přihlásit přímo ve vozidle bez nutnosti HW vybavení na přihlašování. V rámci aplikace a na základě oprávnění má řidič možnost volby, nebo editace některých parametrů jízd. Řidič může určit, případně změnit účel / atribut jízdy; doplnit nákup PHM, případně zadat aktuální stav tachometru ve vozidle.

Pohodlné řešení v kapse
Podívejte se

Mobilní řešení

Získejte okamžitý přístup k přehledu vlastních objektů, připomenutí servisů, nahrávání nákupů, přehledu incidentů a další. Zjednodušený pohled s důležitými funkcemi pomáhá všem řidičům, technikům nebo dispečerům efektivněji řídit jejich každodenní činnosti.

Pohodlné řešení v kapse

integrace

Zlepšete svůj vlastní výkon a snižte měsíční provozní náklady díky snadné integraci a snadno přístupnému provoznímu přehledu. Naše inteligentní softwarové řešení přímo komunikuje s aplikacemi, systémy a poskytovateli služeb.

poznejte další

odvětví

kontaktní formulář