Přeskočit na obsah

Odvětví

Při vývoji inovativního systému Fleetware bylo naším cílem zajistit komplexní služby pro široké spektrum různých odvětví v soukromém i veřejném sektoru. Díky tomu se nám podařilo přinést na trh řešení, které je vhodné pro středně velké až velké podniky, logistické a kurýrní společnosti, utilitní firmy, ale i pro tak specifické odvětví, jako jsou záchranné zdravotní složky, policejní složky či SBS.

Unikátní modulové řešení našeho softwaru umožňuje vyskládat si funkcionalitu na míru. Právě proto je vhodné pro každého, kdo chce zefektivnit řízení své společnosti, zautomatizovat interní procesy, zlepšit management a bezpečnost svých zaměstnanců, zoptimalizovat provozní náklady a vést podnik k úspěšnému naplnění vytyčených cílů.

Vyskládejte si fleetware na míru

PŘESNĚ PODLE VAŠICH POTŘEB A PŘEDSTAV

Potřebujete monitorovat všechny své objekty v reálném čase, kdekoliv na světě? Chcete být včas upozorněn na plánované servisní úkony? Měli byste rádi přehled o výkonech a vytíženosti svých zaměstnanců? Nebo vás trápí neefektivnost v oblasti interní komunikace, plánování tras či využívání financí? Vyberte si moduly, které vám pomohou při řešení vašich konkrétních problémů. Při specifických požadavcích jsme připraveni vytvořit vám řešení na míru.

autA

Zvyšte efektivitu a zoptimalizujte provozní náklady svého vozového parku. Díky našemu systému budete moci monitorovat všechny vaše objekty v reálném čase, kdekoliv na světě. Automatizace interních procesů vám pomůže zjednodušit řízení vašeho podniku, od automatického vedení knihy jízd, přes připomínky na servisní úkony, až po analýzu jízdního stylu a výkonu každého řidiče.

Stroje a technologie

Zlepšete správu svých zaměstnanců a zvyšte jejich bezpečnost. Funkcionalitu našeho systému jsme přizpůsobili tak, aby se na ni mohli stoprocentně spolehnout i lidé pracující v rizikových odvětvích, jako jsou záchranné zdravotní složky, policie či SBS. Pomůžeme vám zajistit co nejrychlejší reakci v nepředvídaných situacích, kdy jde doslova o vteřiny.

lidé

Přehledná správa a zvýšení bezpečnosti zaměstnanců. Notifikace při vstupu – vystoupení z
označených zón, komunikace s dispečerem, panic button a men-down systém.

iot

Komplexní informace přehledně a na jednom místě. Sledujte aktuální polohu svých objektů, podrobnosti trasy, detaily zakázky a parametry, které musí přeprava splňovat. Od zabezpečeného uzavření kontejneru, přes sledování dodržování teplotních poměrů, až po vlastní specifické požadavky.

OBJEVTE I DALŠÍ

MOŽNOSTI ŘEŠENÍ

Systém fleetware spolehlivě zajistí hladký chod celé vaší společnosti. Prostřednictvím efektivnějšího řízení a automatizace procesů ve vašem podniku vás dovedeme až k úspěšnému dosažení cílů, které jste si jako firma vytyčili.

Naší nejvyšší prioritou je poskytnout vám řešení šité na míru, proto dbáme na vysokou flexibilitu a kontinuální vývoj našeho systému. Nabízíme vám širokou škálu standardních, rozšířených, ale i na míru vytvořených funkcionalit, které umíme přizpůsobit vašim konkrétním potřebám a jedinečným procesům ve vaší společnosti.

kontaktní formulář