Přeskočit na obsah

Po uvedení na trh čistších elektrických a hybridních automobilů mají společnosti větší výběr než kdykoli předtím. Začali i zajímavé výpočty a porovnání nákladů tradičních benzinových a naftových s elektrickými vozidly. Existuje však stále mnoho úvah, zda je trh připraven na změny.

Virtuální konference Electric Fleet Conference, která se uskuteční 23. – 24. března ve Velké Británii, poskytne poradenství, postřehy a učení se od odborníků, kteří rozhodují o flotile.

První den se zaměří na vozidla a mobilitu, přičemž setkání budou hodnotit politický plán směřující k dekarbonizaci, nová vozidla a technologie, celkové náklady na vlastnictví, následnou péči a zavedení strategie mobility EV.

V druhý den se důraz přesune na nabíjecí infrastrukturu EV, přičemž relace zaměří pozornost na efektivní nabíjení pracoviště zaměřené na budoucnost, poradenství v oblasti ekologického řízení vozidla, veřejnou nabíjecí infrastrukturu a obchodní spolupráci.

Ve světě jsou různé návrhy na zákaz prodeje benzínových či naftových automobilů, proto je na místě zamyslet se nad pomalou změnou a směřování k elektrickým vozidlům a budování nabíjecí infrastruktury.

Na konferenci budou prezentovat nejlepší britský odborníci, kteří vám poskytnou rady o nejlepších postupech k zajištění bezproblémové cestě k elektřině.

Prihálste se na virtuální konferenci elektrického parku.

Zdroj: www.fleetnews.co.uk Foto: Ralph Huter, Unsplash

Vývoj

Release 2.16

Ergonomie systému přizpůsobená uživatelským potřebám, možnost zobrazení panoramatických snímků v mapách, vizuální zobrazení uzamčených období v kalendáři a mnoho jiného přináší nejnovější release 2.16.

Přečtěte si více »
novinky

Release 2.15

Optimalizovaná identifikace filtrů, nový schvalovací systém, rozšířené možnosti reportingu a mnoho jiného přináší nejnovější release 2.15.

Přečtěte si více »
Analýza dát

Release 2.14

Zlepšený číselník období, optimalizovaná pravidla generování reportů, zjednodušená správa systému a mnoho jiného přináší nejnovější release 2.14.1 a 2.14.2.

Přečtěte si více »

kontaktní formulář