Přeskočit na obsah

Schopnost implementovat nejnovější technologie, využít jejich benefity v plném rozsahu a promptně reagovat na potřeby trhu. To jsou hlavní pilíře úspěšného byznysu a zároveň důvody, proč stále více firem, včetně velkých globálních hráčů, investuje nemalé finanční prostředky do IoT technologií, které propojují dnes tak důležitý digitální svět s tím fyzickým.

S cílem přinést nejinovativnější IoT řešení přímo k vám, v rukou máme naše vlastní systém vytvořený na míru. Hlavním záměrem, proč jsme se rozhodli pro vývoj vlastního GPS řešení, bylo pomoci středním a velkým podnikům zajistit hladký chod celé společnosti. Od efektivního řízení, přes automatizaci procesů až po optimalizaci nákladů a dosahování vytyčených cílů.

Pro hladký chod společnosti je klíčová produktivita, proto náš systém přináší přehledný způsob řízení zaměstnanců. K dispozici máte celodenní přehled aktivit, možnost organizace práce v reálném čase, efektivnější způsoby komunikace a také vyhodnocování vytíženosti a produktivity zaměstnanců. Na vyšší bezpečnost vašich pracovníků dohlížejí funkce, jako např. panic-button či men-down systém.

Součástí našeho GPS řešení je i sběr dat důležitých pro růst vaší firmy, zlepšování produktů, služeb, vztahů se zákazníky a obchodními partnery. Sebrané data vám otevírají nové možnosti při objevování potenciálních příležitostí pro váš byznys, tvorbě prediktivních modelů nebo vyhodnocování marketingových aktivit.

To je jen zlomek funkcí, které jsou implementovány v našem GPS řešení na míru. Díky týmu profesionálů vám umíme poskytnout špičkový systém, který kontinuálně vyvíjíme s ohledem na potřeby našich klientů. Obrovský důraz také klademe na bezpečnost a spolehlivost systému, abyste mohli na nás s plnou důvěrou spolehnout.

Foto: Dan Lefebvre, Unsplash

Vývoj

Release 2.16

Ergonomie systému přizpůsobená uživatelským potřebám, možnost zobrazení panoramatických snímků v mapách, vizuální zobrazení uzamčených období v kalendáři a mnoho jiného přináší nejnovější release 2.16.

Přečtěte si více »
novinky

Release 2.15

Optimalizovaná identifikace filtrů, nový schvalovací systém, rozšířené možnosti reportingu a mnoho jiného přináší nejnovější release 2.15.

Přečtěte si více »
Analýza dát

Release 2.14

Zlepšený číselník období, optimalizovaná pravidla generování reportů, zjednodušená správa systému a mnoho jiného přináší nejnovější release 2.14.1 a 2.14.2.

Přečtěte si více »

kontaktní formulář