Přeskočit na obsah
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Po uvedení na trh čistších elektrických a hybridních automobilů mají společnosti větší výběr než kdykoli předtím. Začali i zajímavé výpočty a porovnání nákladů tradičních benzinových a naftových s elektrickými vozidly. Existuje však stále mnoho úvah, zda je trh připraven na změny.

Virtuální konference Electric Fleet Conference, která se uskuteční 23. – 24. března ve Velké Británii, poskytne poradenství, postřehy a učení se od odborníků, kteří rozhodují o flotile.

První den se zaměří na vozidla a mobilitu, přičemž setkání budou hodnotit politický plán směřující k dekarbonizaci, nová vozidla a technologie, celkové náklady na vlastnictví, následnou péči a zavedení strategie mobility EV.

V druhý den se důraz přesune na nabíjecí infrastrukturu EV, přičemž relace zaměří pozornost na efektivní nabíjení pracoviště zaměřené na budoucnost, poradenství v oblasti ekologického řízení vozidla, veřejnou nabíjecí infrastrukturu a obchodní spolupráci.

Ve světě jsou různé návrhy na zákaz prodeje benzínových či naftových automobilů, proto je na místě zamyslet se nad pomalou změnou a směřování k elektrickým vozidlům a budování nabíjecí infrastruktury.

Na konferenci budou prezentovat nejlepší britský odborníci, kteří vám poskytnou rady o nejlepších postupech k zajištění bezproblémové cestě k elektřině.

Prihálste se na virtuální konferenci elektrického parku.

Zdroj: www.fleetnews.co.uk Foto: Ralph Huter, Unsplash

Mapathon-Fleetware

Dobročinná akce Mapathon

Dobročinná akce Mapathon dne 13. června 2024, pořádaná Lékaři bez hranic, měla za cíl zlepšit mapování nezmapovaných oblastí světa. Zapojilo se 30 dobrovolníků, kteří zmapovali 1 817 budov. Akce se konala v Praze, Pardubicích a Kriváni. Přečtěte si podrobnější informace na naší webové stránce.

Přečtěte si více »

Release 217

Možnost zobrazení řidiče u podřízeného objektu, aktualizované schvalování jízd a mnoho jiného přináší nejnovější release 2.17.

Přečtěte si více »

Release 2.16

Fleetware – Release 2.16 NOVÁ FUNKCIONALITA Obecné Panorama / Street View v mapě – mapy v aplikaci byly rozšířeny o možnost zavolání panoramatických snímků Street View (Google.com)

Přečtěte si více »

kontaktní formulář

*tato pole jsou povinná